На апаратній нараді у Новокаховському міськвиконкомі обговорили ситуацію із захворюваністю на COVID-19

Вчора, 4 жовтня, у Новій Каховці міський голова Володимир Коваленко разом з заступниками, начальниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств провів щотижневу апаратну нараду, на якій головним питанням постала ситуація із захворюваністю на COVID-19 в громаді та Каховському районі. 

Генеральний директор КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Наталія Гончарова проінформувала присутніх про події останніх днів в медичному закладі. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.

Генеральний директор зазначила, що ситуація в інфекційному відділенні близька до критичної. Минулої суботи з 17.00 до 21.00 із діагнозом COVID-19 в лікарню було доставлено 26 хворих, в основному з інших районів і тільки з Чаплинського району за добу їх прибуло 11 чоловік. Лікарі не встигали приймати пацієнтів, карети швидкої допомоги стояли в черзі.

В інфекційному відділенні при наявності 25 ліжок вже знаходилось близько 40 пацієнтів, тому генеральний директор Наталія Гончарова була вимушена звернутись в обласний Департамент охорони здоров’я та МОЗ України з проханням надати дозвіл розміщувати хворих на короновірусну хворобу в лікарнях сусідньої Каховки та Берислава. І такий дозвіл було отримано.

Також Наталія Гончарова зауважила, що згідно проведеного аналізу, серед тих, хто захворів на короновірусну хворобу, лише двоє пацієнтів були вакциновані та перенесли хворобу в значно легшій формі, ніж всі решта.

Директор міської лікарні подякувала за сприяння вирішенню проблеми ремонту кисневої станції міському голові та депутатському корпусу і повідомила, що на сьогоднішній день лікарня завозить по 70 балонів кисню, щоб задовольнити потреби пацієнтів. Також вона додала, що під такий тжкий вантаж не розраховані машини швидкої допомоги, які перевозять балони, тому постала гостра потреба у виділенні вантажівки на такі цілі.

Підводячи підсумки доповіді, міський голова наголосив на життєвій необхідності вакцинації від COVID-19, адже навіть при зараженні хвороба протікає набагато легше, що дає змогу в подальшому зберегти не тільки здоров’я, а й людські життя.

Володимир Коваленко разом з заступниками, начальниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств також обговорив питання стосовно:
🔹роботи управлінь та відділів міської ради та виконкому, відповідно до рішень регіональної та міської комісії з питань ТЕБ та НС, рекомендацій МОЗ;
🔹роботи щодо підготовки індивідуальних котелень до опалювального сезону;
🔹посилення роботи щодо стягнення заборгованості з орендної плати за землю;
🔹організації роботи щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища в с. Корсунка;
🔹перевірки освітлення вулиць міста та доведення до відома громадян графіку освітлення населених пунктів Новокаховської міської ради.

Також міський голова дав доручення провести освітлення в районі дитячого інфекційного відділення (вул.Світлова, 1).

Володимир Коваленко наголосив на необхідності тримати на контролі питання виконання будівельних робіт на об’єкті «Центр олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка»

Напередодні святкування Дня захисників і захисниць України Володимир Коваленко дав доручення розробити план проведення святкових заходів.