У Новій Каховці на лікування тяжко хворого юнака з бюджету громади виділили майже 90 тис грн

Вчора, 10 серпня, міський голова Володимир Коваленко провів позачергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міської територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Серед іншого на розгляд членів виконкому було винесено питання “Про схвалення проєкту змін до міської цільової Програми надання населенню Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади послуг з медичного обслуговування на 2020-2022 роки”, який доповідала начальник відділу галузей економіки Тетяна Мандебура.

Питання стосувалося 16 річного жителя Нової Каховки, який має рідкісне захворювання та потребує постійного лікування. Члени віконкому погодили виділення 89 тис 700 грн на підтримку здоров’я юнака.

Допомога буде надаватися за рахунок зменшення видатків відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. Ці кошти були передбачені на проект реставраційних робіт головного входу спортивного комплексу «Енергія», втім, вже не будуть використані до кінця року.

Як повідомив міський голова, це частина необхідних коштів. Загалом на рік з бюджета міста хлопчик отримує понад 150 тис. грн. на лікування.