У Новій Каховці за минулий тиждень кількість захворювань на СОVІD-19 значно зменшилась

Впродовж минулого тижня за оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новій Каховці зафіксовано 21 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус, що на 63 особи менше ніж на позаминулому тижні.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Станом на ранок 10 травня у Центральній міській лікарні Нової Каховки перебуває 41 хворий на СОVІD-19 та – 19 на пневмонію.

За повідомленнями керівництва Новокаховської ЦМЛ за тиждень до лікарні госпіталізовано 17 (було 6) хворих на коронавірус та 5 (було 19) пацієнтів, що були раніше госпіталізовані з пневмонією, за даними ПЛР-тестів діагноз перекваліфіковали на СОVІD-19.

Кількість хворих, що знаходяться на лікуванні (41) залишилась на рівні позаминулого тижня (42).

Виписалось після завершення лікування 22 пацієнтів, що менше на 3 особи ніж позаминулого тижня (було 25).

За даними КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» з 31 березня на обліку у центрі станом на ранок 10 травня обліковується 937 (на початок позаминулого тижня було 892), безсимптомно хворих на СОVІD-19 та 71 (було 91) контактних з хворими на самоізоляції.

Вилікувались від цієї хвороби 824 особи, або на 22 більше, ніж на початок минулого тижня (802).

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!