У Новій Каховці на самоізоляцію відправили учнів п’яти класів міської гімназії

У Новій Каховці міська комісія з ТЕБ та НС вжила заходів щодо локалізації можливого розповсюдження інфекції у зв’язку з виявленням хворої на COVID-19 серед викладачів Новокаховської гімназії та вихователів дитячого садочку «Журавлик».

Так на самоізоляцію на 9 діб відправлені учні трьох сьомих та двох десятих класів, один учень 11-го класу, двоє вчителів, які знаходились у контакті з хворою на коронавірус. З ними буде організовано дистанційне навчання, повідомляє Online НК.

Також на самоізоляцію відправлені 37 дітей, 6 вихователів та 3-х помічників вихователів дитячого садочку «Журавлик», які знаходились у контакті з хворою на коронавірус.

У приміщеннях гімназії та дитячого садочка проведена санітарно обробка приміщень дезінфекційними засобами.

Начальнику Новокаховського міського відділу ГУ ДСНС України доручено провести санітарну обробку приміщень чотирьох житлових будинків, де мешкають хворі на коронавірус.

На жаль з поширенням захворюваності на коронавірус подібні заходи стають вже звичною реакцією на виявлення нових хворих. Подібні ситуації, коли цілі класи відправлялись на самоізоляцію та віддалене навчання вже відбувались у Академічному ліцеї «Спектр» та Козацькому ліцеї. Тепер це сталось у міській гімназії…

Нова реальність диктує свої нові правила. І нехтувати ними, або панікувати з приводу кожного нового хворого на коронавірус не треба. Це наше нове життя.

А ось дотримуватись основних правил особистої безпеки: носіння масок у громадських місцях, обробка рук санітайзерами, дотримання соціальної дистанції – це реальна можливість уникнути цієї хвороби.

Вкотре нагадуємо: ваша особиста безпека у ваших руках!