У Новій Каховці на засіданні міськвиконкому розглянули 35 питань порядку денного

Сьогодні, 22 грудня, відбулось останнє в поточному році засідання виконавчого комітету Новокаховської громади Херсонщини.

На виконкомі розглянули 35 питань порядку денного, повідомляє Online Нова Каховка.

Першим питанням члени виконкому розглянули та затвердили Програму економічного, соціального та культурного розвитку міста Нова Каховка на 2021 рік, яку презентував заступник міського голови Леонід Чурсинов.

Інші питання стосувались роботи міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, надання платних послуг КНП «Центральна міська лікарня м.Нова Каховка», проведення приписки громадян 2004 року до призовної дільниці.

В блоці питань управління земельними ресурсами та комунальним майном розглянули питання прибирання вулиці Заводської в межах Новокаховського міського ринку, затвердили результати електронних аукціонів щодо оренди комунального майна, тощо.

Члени виконкому прийняли рішення щодо внесення змін до низки робочих комісій виконкому з різних питань та напрямків діяльності у зв’язку зі змінами керівного та персонального складу цих комісій.

Також члени виконкому прийняли механізм виконання рішення 4-ї сесії міської ради про припинення діяльності КП «Акваспорт» шляхом ліквідації. При цьому були розглянуті пропозиції щодо передачі земельної ділянки, яка знаходилась у користуванні цього підприємства на іншу комунальну структуру.

На завершення члени виконкому затвердили перспективні плани роботи виконкому на І квартал та на 2021 рік.

Більш детально питання, які розглядались на засіданні виконавчого комітету, редакція Online НК висвітлить в подальших публікаціях.