У Новій Каховці надали гуманітрну допомогу підопічним територіального центру соціального обслуговування

У Новій Каховці з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю до осіб з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування завітали заступник міського голови Володимир Арнаут та директор територіального центру Людмила Логвінова.

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення.

Від імені міського голови Володимира Коваленка, всієї громади вони кожній людині з інвалідністю висловили найтепліші слова привітання, побажали здоров’я, родинного затишку, витримки у всіх життєвих випробуваннях та вручили продуктові набори.

Також соціальними робітниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було доставлено адресно за місцем проживання продуктові набори в кількості 40 пакетів для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку у відділеннях установи.

Володимир Арнаут висловив подяку голові ФГ«Зоря Каховщини» Леоніду Кириченко у наданні благодійної допомоги овочевою продукцією та керівнику ТОВ «Південмлин» Зінаїді Мороз за продукцію підприємства до  Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Директор терцентру Людмила Логвінова висловила вдячність директору КП «Новокаховський міський ринок» Сергію Євстратову за надану допомогу в організації та забезпечені транспортом для доставки овочевої продукції.