У Новій Каховці напередодні Дня Перемоги відбулись літературні читання у музеї Анатолія Бахути

Напередодні 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути Нової Каховки, що на Херсонщині, відбулась зустріч місцевих шанувателів творчості поета – нащадків ветеранів війни та дітей війни.

Про це редакції Оnline НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

На зустріч зібрались мешканці Нової Каховки та села Піщане.

Організатори зустрічі, директор музею Тетяна Лупашко та музейний доглядач Наталія Полякова, ознайомили присутніх з експозицією «Пам’ятаємо твій подвиг, солдат!» (А.Бахута), провели для них літературний захід «Два слова: «Перемога… Мир!..» дали нам право жити далі» (А.Бахута) та пригостили запашним чаєм з м’ятою та Великодніми пасками.

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

Відходять справжні свідки тих подій, які назавжди змінили світ. Кожне наше місто, селище, село мають пам’ять про цю страшну війну. Не можна висловити всього, але ми не маємо права забути те, що розповідали нам свідками тих подій. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо цьому своїх нащадків!