У Новій Каховці напередодні початку навчального року підтримали дітей вразливих категорій

Робота міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради Херсонщини спрямована на те, аби сім’я, яка знаходиться на обліку центру як така, що опинилась у складних життєвих обставинах отримала своєчасну допомогу та відчула позитивні зміни.

Сайт Online НК знайомить читачів з роботою Центру напередодні 1 вересня.

На виконання програми «Соціальної підтримки сім’ї на 2020-2022 роки» затвердженою сесією депутатів Новокаховської міської ради були виділені кошти на проведення благодійної акції: «Підемо разом до школи». Протягом червня-серпня місяців поточного року на території Новокаховської об’єднаної територіальної громади фахівцями із соціальної роботи спільно с представниками старостинських округів здійснено моніторингові відвідування сімей, які перебувають на контролі.

Загалом проінспектовано 46 сімей та в ході складання акту оцінки потреб на дітей, встановлено, що 15 дітей потребують допомоги у забезпечені канцелярією, яка необхідна для навчання та в результаті їх потреби були задоволені і діти отримали відповідну кількість наборів.

Під час здійснення візитів у сім’ї фахівці із соціальної роботи мали змогу надати гуманітарну допомогу у вигляді одягу, яку систематично надає наш постійний помічник, депутат Новокаховської міської ради Сергій Хоменко. З доставкою допомоги проблем також не було, так як його соратник Олександр Афанасьєв завжди відгукується на прохання допомогти та знаходить для нас вільний час, за що дуже вдячні.

Під час спілкування з родинами батькам надавалися рекомендації, щодо відповідального батьківства, виховання дітей та наголошено на тому, що вони повинні контролювати не тільки навчання дітей а і дозвілля у канікулярний та вільний час.