У Новій Каховці незаможним роздавали захисні маски, що виготовлені за підтримки USAID

У всіх населених пунктах Новокаховської громади, що на Херсонщині,
захисні маски отримали незаможні мешканці похилого віку, діти-сироти, особи з числа малозабезпечених, повідомляє Online НК.

В умовах карантинних обмежень першочерговою вимогою є використання захисних масок. Але не кожна людина може щодня купувати в аптеці медичні маски. Та й пошити їх теж може не кожен.

З іншого боку, використання таких масок в людних місцях є вимогою для всіх. Тому в Новокаховській громаді серед мешканців, які перебувають у складних фінансових чи життєвих обставинах, продовжується поширення безкоштовних багаторазових масок.
Завдяки підтримці Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), через єдиний антикризовий штаб Херсонської області, за участі Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ХОДА, були придбані матеріали для виготовлення засобів індивідуального захисту – масок багаторазового використання.

Новокаховська філія швейної фабрики пошила маски на волонтерських засадах. До розповсюдження масок залучені волонтери, громадська організація «Новокаховська організація ветеранів війни та праці» та служба у справах дітей.

Робота щодо забезпечення вразливих верств населення Новокаховської громади індивідуальними засобами захисту багаторазового використання продовжуватиметься і надалі.