У Новій Каховці перевірили дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах

Кожного року, традиційно 20 листопада, в Україні відзначається Всесвітній день дітей, День спільних дій в інтересах дітей, у річницю прийняття Декларації прав дитини, Конвенції про права дитини, яку правозахисники називають «Дитячою конституцією».

Як повідомили Online НК у Службі у справах дітей, на території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади реалізується ряд заходів, спрямованих на забезпечення найкращих умов для життя та розвитку дитячого населення, зокрема, зменшення числа дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, потерпають від жорстокого поводження.

В рамках відзначення Дня спільній дій в інтересах дітей службою у справах дітей спільно із фахівцями міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками старостинських округів, закладу охорони здоров’я, муніципальної охорони здійснено профілактичні рейди щодо створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї.

Також відвідали сім’ї, де проживають діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоровію.

Дякуємо всім небайдужим, хто підтримує ініціативи служби у справах дітей та допомагає реалізувати політику спільних дій в інтересах дітей. Ми переконані, що лише спільними зусиллями можливо змінити дитячий світ на краще, та впевнені, що кожен з нас може внести позитивні зміни у життя дітей.

Любі діти! Вам бажаємо щасливого дитинства, бути здоровими та успішними, рости в умовах любові, добра та розуміння.