У Новій Каховці перевіряють стан виховання дітей у родинах, що перебувають у складних життєвих обставинах

У Новій Каховці, що на Херсонщині, впродовж червня-липня фахівцями із соціальної роботи міського центру соціальних служб проведені відвідування 95 сімей, у яких виховуються 116 діточок, і яким надано 280 соціально-інформаційних послуг. Про це повідомляє Online НК.

Тривають літні канікули, відпустки. На жаль, іноді через необережність дітей та недбалість дорослих пора відпочинку не проходить без прикрих випадків. Легковажне поводження дітей з вогнем та водою, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, коли батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, нехтують потребами дітей.

Тому, фахівці із соціальної роботи міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради здійснюють відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території Новокаховської міської територіальної громади для того, щоб мінімізувати ризик для життя своїх маленьких мешканців громади.

Під час спілкування з батьками та дітьми проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо безпечної поведінки влітку, відповідального батьківства, заборони залишення дітей без нагляду, попередження дитячого травмування, збереження їх життя і здоров’я, від нещасних випадків, безпечного поводження в побуті , дотримання правил поведінки на воді та пожежної безпеки а також дотримання правил карантину, пов’язаних з пандемією «COVID-19».

Шановні батьки!!! Подбаймо разом, щоб літні канікули дітей проходили весело, корисно, а головне безпечно. Життя наших дітей залежить тільки від нас самих.