У Новій Каховці група з легалізації праці підбила підсумки діяльності за 2020 рік

У Новій Каховці, що на Херсонщині, відбулось засідання міської групи з легалізації праці найманих працівників, на якому підвели підсумки роботи за 2020 рік.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні праці та соціального захисту населення.

Важливим напрямом діяльності у сфері легалізації трудових відносин є проведення рейдів. За результатами роботи групи в 2020 році пройшло 37 спільних перевірок, проведено 688 інформаційно-роз’яснювальних заходів з суб’єктами господарювання, у ході яких було виявлено 444 неоформлених найманих працівників, кількість найманих осіб праця яких була легалізовано – 375.

Сума додаткових надходжень до бюджету в результаті виявлення неоформленої найманої праці з початку року 454,8 тис. грн. Було залучено до реєстрації фізичних осіб – підприємців в кількості 88 осіб.

До Головного управління Держпраці у Херсонській області протягом року УПСЗН направило інформацію стосовно 35 суб’єктів господарювання, у яких було виявлено факти нелегального працевлаштування.

Мета робочої групи – привернути увагу населення до проблем нелегальної зайнятості, надати інформацію про ризики неоформлених трудових відносин та роз’яснення громадянам щодо норм трудового законодавства.