У Новій Каховці підготували літературний навігатор до 70-річчя письменника Василя Шкляра

У Новій Каховці, що на Херсонщині, у міській центральній бібліотеці з нагоди 70-річчя славнозвісного письменника Василя Шкляра підготувала літературний навігатор «Українець українцям», де представлена його життєдіяльність та творча спадщина.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

Василя Шкляра називають «батьком українського бестселера». Він один з найвідоміших, читаних і «містичних» сучасних українських письменників. Його біографія сповнена пригод і романтики, які він переносить на сторінки своїх книг.

Він є лауреатом багатьох премій у царині літератури: «Золоте перо», «Золоті письменники України», «Спіраль століть», Національної премії імені Тараса Шевченка і це ще не повний перелік. У 2012 році він увійшов до списку ТОП-30 письменників, що є найуспішнішими в Україні за версією журналу «Фокус».

Доторкнутись до справжньої України та відчути себе справжнім українцем можна познайомившись із творами В.М.Шкляра, які не залишать байдужим жодного. Найвідоміші книжкові твори письменника – «Ностальгія», «Тінь сови», «Ключ», «Елементал», «Кров кажана», «Залишинець. Чорний ворон», «Маруся», «Чорне сонце», «Троща», «Характерник» та багато інших, кожен має змогу отримати, завітавши до Центральної міської бібліотеки.

Переглянути літературний навігатор «Українець – українцям» можна за посиланням