У Новій Каховці пройшов огляд-конкурс військово-патріотичного виховання серед учнів шкіл громади

Традиційно у Новій Каховці, що на Херсонщині, впродовж навчального року у закладах середньої освіти проходять різноманітні заходи з військово–патріотичного виховання. Підсумовуються вони на огляді-конкурсі робіт учнів, що проводиться за цим напрямом у їхніх школах.

Огляд-конкурс проводиться міською радою ветеранів війни та праці, повідомляє Online Нова Каховка.

В поточному році коронавірус вніс свої корективи у звичний перебіг подій і тому підсумки конкурсу були підведені комісією тільки на початку вересня. А ось нагороди переможці отримали лише зараз.

Всього у конкурсі взяли участь представники 8 загально-освітніх шкіл Новокаховської міської ради. Рішенням конкурсної комісії ради ветеранів місця у конкурсі розподілились наступним чином:

1 місце – ЗОШ – № 7 (директор Лідія Гришагіна)

2 місце – ЗОШ № 1 (директор  Олена Зуйко)

3 місце – ЗОШ №8 (директор Оксана Олійник)

Призи переможцям вручали міський голова Володимир Коваленко та голова ради ветеранів війни та праці Дмитро Папуша. Переможці отримали почесні дипломи лауреатів та у якості призів по новенькому телевізору.

Інші учасники конкурсу ЗОШ № 3, Новокаховський техніко-економічний ліцей, Дніпрянська ЗОШ, Гімназія, ЗОШ №6 отримали почесні дипломи учасників конкурсу та акустичні системи для комп’ютеру.