У Новій Каховці підвели перші підсумки функціонування «Скриньки милосердя»

27 жовтня у Новій Каховці відбулась перша виїмка теплих речей, взуття, дитячого одягу та книжок зі «Скриньки милосердя», яка розпочала своє функціонування тиждень тому.

Про це редакції Online НК повідомили у міському центрі соціального обслуговування (надання соціальних пільг) територіальної громади.

І ось – маємо перші результати її роботи!

Завдяки небайдужості громадян, які мешкають на території Новокаховської територіальної громади контейнер за тиждень наповнився необхідними речами – взуття, шапки, теплий верхній одяг, дитячий одяг, книжки, які отримають одинокі громадяни похилого віку, особи з інвалідністю та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Отримати зазначені речі можна у Банку одягу, який функціонує при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) із понеділка до п’ятниці з 8:00 до 17:00 год. за адресою: м. Нова Каховка, вул. Історична, 52, 13, тел. 4-52-34; 4-34-44 та міському центрі соціальних служб за адресою: вул. Новоселівська, 5, тел. 5-37-58.

Висловлюємо подяку директору комунального підприємства «НК Екосервіс» Василю Нікуліну в організації транспорту для привезення речей.

Також велике прохання, речі, які потрапляють до «Скриньки милосердя», мають бути обов’язково чистими, в хорошому стані та складені у сумці або пакеті.

Ми вдячні всім, хто відгукнувся та надав посильну допомогу речами!