У Новій Каховці після прийняття бюджету на 2022 рік депутати виголосили низку звернень та заяв

Вчора, 23 грудня, на дев’ятнадцятій черговій сесії Новокаховської міської ради за півтори години пленарного засідання депутати окрім бюджету на 2022 рік затвердили Програму соціально-економічного розвитку і план роботи ради на наступний рік, ухвалили позитивні рішення щодо земельних та фінансових питань.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію журналістів КП «Новокаховська міська радіорганізація» у соціальній мережі.

Завершальна сесія 2021 року стала щедрою на депутатські запити і звернення.

Спочатку депутат Олена Михайлова озвучила три запити, які стосувалися роботи земельної комісії і міграційної служби.

А одразу після ухвалення бюджету секретар міськради Дмитро Васильєв разом з частиною депутатів публічно звернулися до правоохоронних органів. «Ми вимагаємо від прокуратури, поліції і СБУ розслідувати випадки перешкоджання діяльності депутатів», – сказав він.

Заяви від своїх фракцій озвучили депутати Ірена Лепень, Параскева  Джуманіязова і Артем Бондарчук. З трибуни також виступив заступник голови Херсонської обласної ради, новокаховчанин Юрій Власов.

Міський голова Володимир Коваленко подякував всім депутатам за плідну роботу цього року і висловив надію, що надалі особисті протистояння і амбіції не завадять спільній роботі задля благополуччя мешканців громади.

А вже за годину депутати разом зібрались на Центральній площі аби запалити головну Новорічну ялинку міста.