У Новій Каховці ПКП «Автоцентр» відзначає двадцяту річницю від дня створення

Сьогодні, 5 грудня, у Новій Каховці пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр» відзначає двадцяту річницю від дня створення, повідомляє Online НК.

Рівно двадцять років тому, у грудні 2001 року, у просторі громадського транспорту Новокаховської громади з’явилось нове підприємство.

У зв’язку з відмовою ВАТ «Новокаховське АТП 16507» здійснювати перевезення пасажирів пільгових категорій, гостро постала проблема забезпечення транспортних послуг на території Новокаховської міської ради.

Згідно з рішенням міської ради від 26 жовтня 2001 року № 407 було створене комунальне підприємство з надання послуг пасажирським автомобільним транспортом.

За кошти міської громади були куплені перші 5 автобусів великої місткості. В далекому 2001 році підприємство під керівництвом директора Володимира Ружицького починало свою роботу з обслуговування 2 міських та 3 приміських автобусних маршрутів.

20 років – великий термін, за який ПКП «Автоцентр» зарекомендувало себе як серйозне і відповідальне підприємство.

За цей час кількість маршрутів, які обслуговує підприємство, зросла до 14. На балансі підприємства знаходиться 11 власних автобусів, оновлюється автобусний парк.

На маршрутах курсують 4 нові автобуси, які пристосовані для перевезення осіб з обмеженими можливостями і які придбані впродовж останніх трьох років. Впродовж цих років виріс кадровий потенціал підприємства, перевезення пасажирів здійснюють водії 1 та 2 класу з великим досвідом роботи, управління здійснюють висококваліфіковані інженерно-технічні працівники. Комунальне підприємство щороку невпинно забезпечує перевезення пасажирів в усі населені пункти Новокаховської міської громади.

З нагоди ювілею до колективу підприємства звернувся міський голова Володимир Коваленко:

Шановні працівники пасажирського комунального підприємства «Автоцентр»! Прийміть щиру вдячність за Вашу сумлінну працю, наполегливість, високий професійний рівень, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків.

Щиро бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення, подальшої безаварійної роботи! Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху!

Міський голова Володимир Коваленко, перший заступник міського голови Олег Тарабака, керівники комунальних підприємств міста