У Новій Каховці платниками податків зареєстровано майже 6 тисяч господарюючих суб’єктів

На 1 грудня 2020 року на обліку в Новокаховській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі перебуває 1729 юридичних осіб та 3897 фізичних осіб-підприємців.

З початку року припинили свою діяльність 24 юридичні особи та 429 фізичних осіб-підприємців. Водночас 71 юридична особа та 391 ФОП отримали статус суб’єктів господарювання. Про це редації Online НК повідомили у пресслужбі ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

«Збільшення кількості господарюючих суб’єктів – ознака оздоровлення економіки та індикатор сприятливого податкового клімату у місті. Звісно ж, така динаміка позитивно відображається на податкових надходженнях, які всупереч коронакризі теж зростають», – зазначає начальниця Новокаховської ДПІ ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Серебрянська.

Новокаховські податківці якісно і своєчасно надають адміністративні послуги і консультативну допомогу кожному, хто прагне працювати у легальній площині.

Крім того, платники податків Нової Каховки цілодобово мають змогу скористатися безоплатним сервісом Державної податкової служби «Електронний кабінет». Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.