У Новій Каховці почали обговорення ставок орендної плати та земельного податку на 2022 рік

У Новокаховській територіальній громаді Херсонщини розпочато обговорення пропозицій (проектів) рішень міської ради стосовно встановлення ставок орендної плати та земельного податку.

Про це редакції Оnline НК повідомили у відділі земельних відносин та комунальної власності.

З метою виконання вимог законодавства відділ земельних відносин та комунальної власності спільно із управлінням комунального майна, інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської ради пропонує всім бажаючим ознайомитись із пропозиціями щодо проектів рішень щодо встановлення ставок орендної плати та земельного податку

Пропозиції та зауваження до проектів просимо направляти у паперовому та електронному вигляді на адресу відділу земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Новокаховської міської ради, м.Нова Каховка, просп. Дніпровський, 23, каб.110, електронна адреса: nkzemmaino2018@ukr.net в термін до 5 червня 2021 року.

Всі пропозиції будуть опрацьовані та винесені на громадські слухання. Про дату, час та місце проведення громадських слухань інформацію буде розміщено додатково.

  1. Проект рішення про ставки орендної плати на території Новокаховської ОТГ на 2022 рік
  2. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради “Про ставки орендної плати за землю на території Новокаховської ОТГ на 2022 рік”
  3. Проект рішення про встановлення ставок із сплати земельного податку на території Новокаховської ОТГ на 2022 рік 
  4. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради “Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території Новокаховської ОТГ на 2022 рік”