У Новій Каховці податківці відпрацювали Сокільський ринок

Днями на території «Сокільського» ринку, що в Новій Каховці, де сконцентрована значна кількість господарських одиниць, робоча група міськвиконкому провела чергове моніторингове обстеження щодо легалізації підприємницької діяльності та дотримання підприємцями податкового законодавства під час здійснення своєї діяльності.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі ДПІ Херсонщини.

До складу  робочої групи входили і спеціалісти Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Впродовж дня робоча група відвідала 12 суб’єктів господарювання суцільним порядком, незалежно від сфери їх діяльності – від торгівлі продуктами та одягом до надання перукарських послуг і ремонту техніки.

Під час проведення рейду з’ясувалося, що два бізнесмени використовували працю неоформленого персоналу. Порушникам роз’яснили наслідки нелегального працевлаштування, порядок оформлення працівників та оподаткування заробітної плати, особливості сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а працівникам – наслідки отримання заробітної плати в «конверті».

Шановні роботодавці Нової Каховки! Правильна мотивація, безпечні умови праці та соціальний захист ваших трудових колективів забезпечать найбільшу віддачу працівників на робочому місці та, відповідно, значно збільшать прибутки бізнесу.

Не чекайте проведення перевірок та накладання фінансових стягнень – працюйте у законодавчому полі!