У Новій Каховці податкова відкрила двері перед студентами міських вишів

До Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі завітали студенти другого та третього курсів приладобудівного фахового коледжу.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі ДПС Херсонщини.

Майбутніх спеціалістів привітно зустріли начальниця Новокаховської ДПІ Галина Серебрянська та спеціаліст податкового відомства Антоніна Веремієнко, які провели цікаву екскурсію по інспекції й розповіли про історію формування податкової служби України, особливості роботи відомства з юридичними та фізичними особами, поняття та сутність податків, відповідальність за несвоєчасну сплату податків тощо.

Презентували майбутнім платникам і роботу Центру обслуговування платників. Гості ознайомились з принципами надання адміністративних послуг і консультаційної допомоги, процесом приймання податкової звітності, а також мали змогу безпосередньо поспілкуватися з фахівцями та обмінятися враженнями.

Зацікавила студентів і інформація про запровадження електронних сервісів, адже молоде покоління розуміє, що онлайн сервіси – це вимога часу та бізнесу. Всю актуальну інформацію про податкові сервіси, новини, статті, анонси, роз’яснення, коментарі керівництва та фахівців і багато корисного, користувачі мають можливість отримувати на офіційних сторінках відомства в мережі Інтернет, у соціальній мережі Facebook, месенджерах Telegram та Viber.

Особливу увагу молоді привернуло питання отримання податкової знижки за навчання, а саме: хто має право на отримання податкової знижки, які документи необхідно мати, куди та у який термін слід подати декларацію про майновий стан і доходи.

На завершення заходу студенти подякували податківцям за цікаву зустріч та позитивні враження.

Фахівці Новокаховської ДПІ переконані, що прозоре та відкрите спілкування працівників податкових органів із молоддю дозволяє розширити кругозір майбутніх спеціалістів у сфері оподаткування, надає їм можливість отримати знання й навички застосування податкового законодавства, і є запорукою конструктивної співпраці на майбутнє.