У Новій Каховці поховали загиблого в зоні ООС Олександра Бохіна

Вчора, 31 липня, у Новій Каховці попрощались з сержантом окремої мотопіхотної бригади ім. кошового отамана Костя Гордієнка Олександром Бохіним . Чоловік помер у лікарні, куди був доправлений після поранення на передовій на Луганщині 27 липня. За його життя лікарі боролись понад добу.

У Новій Каховці в останню путь бійця проводжають від дому, де він жив. Це, за словами міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка, було рішення рідних, повідомляє suspilne.media.

Олександрові було 30 років. Він закінчив новокаховську школу № 10, після – електротехнічний ліцей. Навесні 2010-го хлопця призвали на строкову службу. Як це було пригадує Володимир Коваленко.

     Читайте також: 31 липня Нова Каховка прощатиметься з Олександром Бохіним, який загинув в зоні ООС

“В 2010-му році пам’ятаю як ми його проводжали, бо в нас є традиція ми всіх, хто призивається на строкову військову службу ми проводжаємо біля вічного вогню з наказами від громадян міста, від військових, від ветеранів, від учасників АТО, і в 2010 році ми його проводжали. Є фотокартки, бо ми після цього фотографуємось, такий був молодий, красивий, розумний”, – розповів міський голова.

З початком російської агресії на Сході 2015-го Олександр був мобілізований до Збройних сил. Служив у сухопутних військах, згодом заключив контакт. Коли у Новій Каховці розташувалась окрема мотопіхотна бригада ім. кошового отамана Костя Гордієнка служив у ній, говорить заступник начальника Каховського районного центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Вашкур.

“Був призваний Каховським районним центром комплектування та соціальної підтримки в березні цього року, це його не перший. контракт, він проходив військову службу строкову., був призваний за мобілізацією, а далі – за контрактом. Знали його особисто, часто приходив до військокмату, терцентру. Хлопець загинув за Україну це все, що нам потрібно знати. Це герой для нас, для нашого міста, це трагічний день не тільки для родини, а й для всієї Нової Каховки”, – каже Андрій Вашкур.

На Херсонщині поховали загиблого в зоні ООС Олександра Бохіна

Сержант Олександр Бохін був досвідченим військовим. Ділитись спогадами про Олександра на камеру сьогодні важко усім. Товариші по службі, друзі рідні не стримують сліз. Створити власну родину хлопець не встиг. Але був дуже прив’язаний до племінників, говорить Новокаховський міський голова Володимир Коваленко.

“Маму Галину Вікторівну я добре знаю. В нього своїх не було дітей, не встиг створити родину, але його стосунки з племінниками, бо у Олександра є сестра Надія, в неї двоє дітей, Кирило та Каріна. Так от Каріночка 5 років він там і вона йому писала листи, то вона там виграла бінокль на патріотичних заходах, відвезла на фронт. Запрошувала в клас постійно, збирала по класу ці листівки, був такий прямий зв’язок”, – розповів Володимир Коваленко.