У Новій Каховці поліція шукала довгожительку

До поліції Каховського району Херсонщини зателефонував стривожений онук 94-річної мешканки міста Нова Каховка. Бабця, котра ледь ходить, кудись пішла з своєї оселі на вулиці Історичній, і ввечері додому не повернулася.

Причому мобільного телефону вона при собі не мала, і вийти з нею на контакт було неможливо, повідомляє newday.kherson.ua. Тож до прочісування міста в її пошуках залучили й слідчо-оперативну групу, й усіх працівників поліції, не зайнятих на виконанні невідкладних службових завдань – адже побоювалися, що на вулиці під відкритим небом старенька отримає переохолодження та загине або захворіє. Та наполегливі пошуки результату не давали.

А наступного дня бабця повернулася додому – живою й здоровою. Як виявилося, городянці закортіло сходити в гості до колишньої невістки. Та гостю похилого віку охоче прийняла, побалакала, та залишила в себе на ніч. І вранці привела додому. Але попередити онука про місцезнаходження бабусі їй на думку не спало – можливо, сподівалася, що пенсіонерка сама про це подбала. От і піднялася тривога.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.