У Новій Каховці поліція шукає, хто поцупив 10-тонний кран на заводі «Сокіл»

На Херсонщині викрадали легківки, мопеди, трактори і навіть комбайни. Але такого у нас ще не було: з території заводу «Сокіл», що на проспекті Перемоги у Новій Каховці загадковим чином зник автокран МоАЗ-546П.

Історія доволі дивна: адже ця техніка геть не з тих, яку можна винести за ворота у кишені чи під пахвою. Адже надійний тягач виробництва Могилівського автомобільного заводу, що на ньому був змонтований кран, важив близько десяти тонн, і призначався, у тому числі, для переміщення встановлювальників балістичних ракет, повідомляє newday.kherson.ua.

Тож вивести його за межі підприємства можна було у двох випадках: або за наявності співучасників серед охорони, або за підробними документами. У Каховському відділенні Національної поліції кажуть, що перевірка обставин скоєння злочину вже ведеться — перевірятимуть усі версії.

У містян, котрі працювали на «Соколі», скандальна історія зі зникненням звідти цілого крану викликала подив. Адже це підприємство свого часу відносилося до оборонного комплексу, й виготовляло радіогідроакустичні прилади й гідроакустичні станції для кораблів ВМС СРСР, тож режим секретності тут був на найвищому рівні. Та й охоронявся так, що миша непоміченою не могла прослизнути. А тут цілий кран зник, і знайти ніхто не в змозі!

Сергій ЯНОВСЬКИЙ