У Новій Каховці поповнився автопарк сміттєвозів КП «НК Екосервіс»

У липні в Новій Каховці, що на Херсонщині, поповнився автопарк сміттєвозів комунального підприємства «НК Екосервіс».

Підприємство отримало новий сміттєвоз із заднім завантаженням, повідомляє Online НК.

Це стало можливим завдяки прийнятому рішенню Новокаховською міською радою від 25 березня 2021 року №332, яким депутати виділила кошти з місцевого бюджету у сумі 2,1 млн. грн. на поповнення статутного капіталу КП «НК Екосервіс» саме на придбання сміттєвоза із заднім завантаженням.

Закупівля проводилась через відкриті торги на офіційному сайті «Держзакупівлі он-лайн». 7 травня відбувся аукціон, в якому перемогло ТОВ «Торговий дім «Альфатекс» (м.Крименчук, Полтавської області), яке запропонувало найменшу суму, яка склала 1,8 млн. грн.

1 червня, після дотримання необхідних термінів, із зазначеним підприємством нарешті було укладено договір. Таким чином завдяки процедурі відкритих торгів було зекономлено 300 тис. грн.

Новий сміттєвоз зараз використовується для вивезення сміття на території Дніпрянського та Райського старостинських округів.

Також, завдяки міській владі, підприємство планує закупівлю за бюджетні кошти ще одного сміттєвозу із системою змінних кузовів. Відкриті торги вже відбулися.

Сподіваємось, що завдяки новим авто якість послуг для населення покращиться й мешканці будуть задоволені роботою підприємства.

Адже КП «НК Екосервіс» працює для забезпечення комфортного життя не лише містян, але й сільських мешканців.