У Новій Каховці посилюють співпрацю соціальних служб та закладів освіти у захисті прав дітей

Днями у Новій Каховці відбулась спільна нарада спеціалістів служби у справах дітей і міського методичного об’єднання соціальних педагогів та психологів закладів загальної середньої освіти, повідомляє Online НК.

На нараді роз’яснений чіткий механізм взаємоінформування всіх структур, установ та організацій, які працюють в інтересах дітей, про виявлених неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах або залишились без батьківського піклування, нещасні випадки із ними, суїциди, факти насильства щодо дітей.

До відома соціальних педагогів були доведені зміни у законодавстві щодо захисту прав дітей.

Особлива увага акцентувалась на постанові Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року №775 «Про внесення змін до Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження».

Спеціалістами служби було наголошено про необхідність продовження проведення в закладах освіти просвітницької роботи щодо попередження усіх видів насильства над дітьми та про відповідальність кожного суб’єкта у сфері захисту дітей за неналежне виконання посадових обов’язків.