У Новій Каховці працівників АТ «Укрпошта» вчили, як допомагати громадянам оформляти житлову субсидію

Вчора, 13 липня, на базі Новокаховського відділення поштового зв’язку Херсонської дирекції АТ «Укрпошта» фахівці управління праці та соціального захисту населення територіальної громади провели навчальний семінар з питань оформлення житлових субсидій. 

Навчання проводилось з метою організації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення під час надання послуги з доставки і виплати пенсій та соціальних допомог, повідомляє Online НК.

Головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій Ольга Жувага ознайомила присутніх працівників поштових відділень з умовами призначення житлових субсидій з травня 2021 року. Було надано чисельні роз’яснення про те, кому необхідно звернутися для призначення субсидії на новий термін, за яких обставин в призначенні допомоги буде відмовлено, як правильно заповнити заяву і декларацію для призначення субсидії тощо.

Також було повідомлено, що з травня 2021 р. виплата призначеної субсидії проводиться виключно в готівковій формі: через банківські установи або поштові відділення АТ «Укрпошта». Поточний порядок доставки субсидій та інших соціальних допомог через АТ «Укрпошта» буде збережений до 1 січня 2023 року.

Під час заходу увагу присутніх було акцентовано, що програма житлових субсидій являється головною державною програмою соціальної підтримки на оплату житлово-комунальних послуг. Її метою є захист найменш забезпечених верств населення, що в умовах підвищення цін не можуть сплачувати за житлово-комунальні послуги в повному розмірі.