У Новій Каховці працівники кримінальної поліції оперативно розкрили квартирну крадіжку

До Каховського відділу поліції із заявою звернувся житель Нової Каховки, який повідомив, що впродовж останньої доби до його квартири потрапили невідомі особи та здійснили крадіжку.

Про це редакції Online НК повідомили в прес-службі районного відділу поліції.

Потерпілий, 199о р.н., який мешкає на проспекті Перемога, також повідомив, що його дружина зараз перебуває в лікарні. Коли він пішов її провідати то з’ясувалось, що виникла необхідність у придбанні ліків. Заявник повернувся додому за грошима, але виявив їх відсутність. Чоловік також перевірив місце, де зберігаються ювелірні вироби, та виявив, що вони теж відсутні, а саме: ланцюжок, браслет, хрестик, срібний ланцюг з іконою, дві медалі учасника бойових дій.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів для встановлення осіб, які можливо причетні до вчинення даного злочину, були перевірені громадяни, які притягались до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. В поле зору поліцейських потрапила раніше судима за подібні злочини місцева мешканка 1984 р.н., якій напередодні слідчим ВП № 1 Каховського РВП ГУНП було повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 185 ККУ «Крадіжка».

При відпрацюванні вище зазначеної особи встановлено відсутність алібі та остання плуталась у своїх показах і свідченнях. В ході подальшого проведення слідчих дій у даної громадянки були вилучені викрадені речі.