У Новій Каховці проходять заходи з попередження та профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі

У Новій Каховці станом на 4 листопада 2021 року в навчальних закладах міста спеціалістами Центру соціальних служб проведено 46 профілактичних заходів, якими було охоплено 1224 слухачі.

Про це редакції Online НК повідомили у Центрі соціальних служб територіальної громади.

Особистість людини починає формуватися вже у ранньому віці, саме тому профілактика алкоголізму серед неповнолітніх має починатися якомога раніше, важливо приділити увагу формуванню здорової та високоморальної особистості.

Одним з напрямків роботи фахівців міського Центру соціальних служб Новокаховської міської ради є проведення заходів серед учнівської та студентської молоді, направлених на попередження та профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі.

З учнівською та студентською молоддю спілкувалися на теми «Попередження алкоголізму», «Шкода тютюнопаління для організму людини» та «Скажемо наркотикам «Ні»! Під час спілкування увага молоді акцентувалася на попередженні безвідповідального ставлення до власного життя та тих негативних наслідках, які у майбутньому виправити буде вкрай важко або взагалі неможливо.