Завтра у Новій Каховці відкривається XХІ Всеукраїнська виставка-ярмарок

23 вересня у Новій Каховці розпочинає роботу найбільший ярмарок Півдня України XХІ Всеукраїнська виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок».

Про це редакції Online НК повідомили в організаційному комітеті ярмарку.

Тематичні розділи ХХІ Всеукраїнського «Таврійського ярмарку» – продукти харчування, промислові товари, будівельна індустрія, агропромисловий комплекс, народні майстри тощо.

Продукцію власного виробництва і товари провідних компаній України будуть представляти більше 180 учасників з 19 областей України (Херсонська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Івано-Франківська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська, Кіровоградська, Львівська, Хмельницька, Черкаська, Рівненська, Чернігівська).

Виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок» буде складатися з двох частин – експозиційної (виставкові павільйони товарів і послуг підприємців і підприємств України) і торгової алеї.

Традиційно свято ярмарки проходить в День міста Нова Каховка і супроводжується культурно-масовими заходами на будь-який смак – від авторських конкурсів до фестивалю громад Каховського району «Чумак-Фест», де кожен знайде собі відпочинок і розваги для душі!

Завітайте до нас, пориньте у світ веселого і різнобарвного святкового «Таврійського ярмарку» і ви назавжди полюбите його, як любимо ми його – цей феєричний і нестримний шквал емоцій і позитиву!

Детальна інформація на сайті: www.yarmarok.ks.ua
Офіційна сторінка Фейсбук: https://www.facebook.com/yarmarok.ks/

В рамках «Таврійського ярмарку» 24-25 вересня відбудеться фестиваль громад Каховського району «Чумак-Фест».

Головні локації і заходи фестивалю:

– Концертні програми (вокальні, інструментальні, танцювальні);
– Національні страви європейських країн, дегустації тощо;
– Майстер-класи (авторські, сучасні, екологічні, стародавні, кулінарні);
– Презентації громад, тематичні фотозони у чумацькому стилі;
– Спортивні змагання, показові виступи, авторські конкурси;
– Чумацькі ігри, гастрономічні чемпіонати, фаер-шоу тощо.