У Новій Каховці пройшла щотижнева апаратна нарада

Вчора, 14 грудня, міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу апаратну нараду з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємства, структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету.

Про це повідомляється на офіційному сайті Новокаховської ОТГ Херсонщини.

На початку наради Володимир Коваленко нагадав присутнім у залі про пам’ятну дату, яка відзначається в Україні – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Напередодні міський голова привітав військовослужбовців 57-ої ОМПБ з Днем Сухопутних військ України. Свято вдалося організувати завдяки допомозі Благодійного фонду «Н.Каховка» (Наталія Безп’ята) та відділу культури та туризму міської ради (Наталія Зарудна).

Вже майже рік жодна апаратна нарада не проходить без висвітлення ситуації із захворюваністю мешканців міста на СОVID-19 та інформування про заходи, до яких вдаються медичні заклади для надання необхідної допомоги хворим. Головний лікар Ігор Гайдаманчук повідомив, що станом на 14 грудня у відділеннях КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка» перебуває 122 пацієнти із діагнозом «Пневмонія» та ще у 41-го діагностовано вірусне захворювання СОVID-19. Через обмежений ресурс виробників медичного кисню Херсонщини наразі виникли певні проблеми із його постачанням до лікарень регіону, але адміністрацією лікарні Нова Каховка робиться все можливе для якнайшвидшого вирішення питання відновлення постачання кисню для хворих у необхідних об’ємах. Є і гарна новина – нарешті встановлено новий рентген апарат і за тиждень заплановано заняття з навчання персоналу лікарні роботи з ним.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка», зі слів генерального директора Олени Ходорковської, працює у сталому режимі. Міський голова дав доручення обом керівникам медичних закладів тримати на контролі питання гарантованих виплат лікарям, передбачення коштів у міських програмах для компенсації вартості оренди житла молодим фахівцям, забезпечення медичного персоналу засобами індивідуального захисту.

Під час наради міський голова торкнувся питань обліку та використання комунального майна, актуалізації містобудівної документації, укладання договорів на вивезення ТПВ у сільській місцевості, здійснення постійного контролю за веденням робіт на об’єктах міста, які фінансуються з ДФРР та міського бюджету, завершення підготовки переліку об’єктів інфраструктури, ведення робіт на яких планується у 2021 році, залучення депутатів міської ради до роботи у комісіях, які функціонують при виконавчому комітеті, інформаційного супроводу питання введення локдауну з 08 січня 2021 року, підтримки ініціативи підприємців міста про надання допомоги до новорічних свят одиноким мешканцям нашої громади та ін.

На завершення щотижневої наради керівник відділення у м. Нова Каховка філії АТ «Укрексімбанк» Олександр Ціон познайомив присутніх з продуктами, які розроблені банком спеціально для муніципальної сфери