У Новій Каховці привітали з 94-річчям першобудівника міста

23 вересня 2021 року приймав поздоровлення із 94-річчям мешканець Новокаховської територіальної громади, ветеран війни, учасник бойових дій, першобудівник міста – Григор’єв Сергій Петрович, повідомляє Online НК.

Привітали Сергія Петровича заступник міського голови Володимир Арнаут та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Логвінова.

Подякували Сергію Григор’єву за мужність, героїзм і відвагу у роки війни, життєлюбність і стійкість у важкі повоєнні роки і побажали здоров’я, благополуччя, довгих років життя, уваги й турботи з боку рідних.

Народився Сергій Петрович 23 вересня 1927 року в Псковській області, Ільїнського району, с. Велищи. До м.Нова Каховка Сергій Петрович приїхав у 1952 році, на будівництво Каховської ГЕС. У м. Нова Каховка працював в СМУ–8 тресту Каховсільбуд, де був заслуженим працівником.

У Сергія Петровича Григор’єва було два сини, яких на жаль, вже немає. На даний час опікують внуки, яких у нього троє. Мешкають внуки неподалік від свого дідуся та постійно знаходяться з ним поруч.

В територіальному центрі Сергій Петрович отримує соціальні послуги з 2007 року.
Сергій Петрович в день свого народження був розчулений і дуже радий бачити вдома гостей, які прийшли привітати його. І не в подарунках діло – для Сергія Петровича важливо і приємно, щоб хтось до нього приходив у гості.