У Новокаховській громаді рівень захворюваності на СОVІD-19 за тиждень зменшився на третину

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА минулого тижня у Новокаховській територіальній громаді діагностовано 13 хворих на коронавірус, повідомляє Online НК.

За минулий тиждень до Центральної лікарні міста госпіталізовано 8 хворих на коронавірус (було 15), з яких новокаховчан 2 (було 11) та 6 мешканців суміжних територіальних громад Херсонщини (було 4).

За тиждень у лікарні помер 1 хворий на  СОVІD-19.

Кількість хворих на коронавірус, що станом на ранок 30 серпня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 19, що майже на рівні позаминулого тижня (було 20).

Виписалось після завершення лікування 7 пацієнтів, що на рівні позаминулого тижня (було 7).

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1080 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 30 серпня на обліку перебуває 22 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1064 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині збільшуються. Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!