У Новій Каховці за тиждень рівень захворюваності на СОVІD-19 зріс на третину

За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації за минулий тиждень у Новокаховській територіальній громаді діагностовано 21 хворого на коронавірус (минулого тижня було 14), повідомляє Online НК.

За минулий тиждень до лікарні госпіталізовано 15 хворих на коронавірус (було 9), з яких новокаховчан 11 (було 4) та 4 мешканців суміжних територіальних громад Херсонщини (було 5).

За тиждень у лікарні померло 2 хворих на  СОVІD-19 новокаховчан.

Кількість хворих, що станом на ранок 23 серпня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ (20), що на 25% більше ніж позаминулого тижня (було 15).

Виписалось після завершення лікування 7 пацієнтів, що майже на рівні позаминулого тижня (було 6).

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1068 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 23 серпня на обліку перебуває 24 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1048 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині збільшуються. Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!