У Новій Каховці розпочали процес перегляду тарифів на водопостачання та водовідведення для КП «Основа»

На офіційному сайті Новокаховської територіальної громади розміщена інформація про перегляд тарифів на водопостачання та водовідведення для КП «Основа», повідомляє OnlineНК.

В повідомлені наголошено, що «метою встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, які єдині для всіх абонентів підприємства, є приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня. Вони забезпечують можливість фінансування підприємством витрат відповідно до умов діяльності підприємства та ведення ліцензованої діяльності без збитків.»

Більш докладно з «Розрахунками, що проведені згідно Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабміну №869 від 1.06.2011 року та ЗУ «Про місцеве самоврядування» можно ознайомитись на офіційному сайті тергромади за посиланням.

Наша довідка: КП “Основа” надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення мешканцям мікрорайону Центральна Основа м. Нова Каховка, населених пунктів Дніпрянського та Райського старостинських округів.