У Новій Каховці триває робота штабу з ліквідації наслідків COVID-19

У Новій Каховці продовжує роботу штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомив начальник управління Олександр Бараніченко.

Так, в листопаді проведено 3 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Організовано роботу COVID – патрулів, за листопад складено 163 акти  за порушення умов карантину.

На 4 комунальних підприємствах перевірено готовність техніки до виконання робіт у осінньо-зимовий період.

Здійсненні заходи з підготовки населення до дій в надзвичайних ситуаціях шляхом навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області та Новокаховських територіальних курсах ІІІ категорії за листопад місяць навчання пройшли 5 осіб.

Розроблено план-графік проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях міста у 2022 році. У листопаді 2021 року на підприємствах міста проведено 3 спеціальних об’єктових тренування.

Через засоби масової інформації було розміщено 11 оголошень з навчальними, попереджувальними та інформаційними матеріалами з питань цивільного захисту та з питань діяльності управління.

Станом на 1 грудня 2021 року профінансовано заходів з оборонної роботи на загальну суму – 1 млн. 258,379 тис.грн., в т.ч.:

  • 475,399 тис.грн. – утримання нежитлової будівлі, призначеної для тимчасового перебування військовослужбовців Збройних Сил України;
  • 728,316 тис.грн. – надання матеріальної допомоги військовій частині А1736;
  • 15,664 тис.грн. – надання матеріальної допомоги військовій частині А1836;
  • 39,000 тис.грн. – надання матеріальної допомоги військовій частині А7362

На протязі звітного періоду:

  • проведені видатки на утримання апарату управління;
  • підготовлена та подана фінансова, звітність за жовтень 2021 року до Державної казначейської служби, фінансового управління міської ради;
  • оформлення договорів на постачання послуг та закупівлю необхідних матеріалів у 2021 році та проведення закупівель.