У Новій Каховці негода пошкодила та повалила більше 40 дерев

Зранку 28 грудня на дорогах Нової Каховки боролись з ожеледицею 6 одиниць техніки та 53 працівника комунальних підприємств.

Про це редакції Оnline НК повідомив начальник міського управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Бараніченко.

Чергове випробування погода послала 27 та 28 грудня. Спочатку вдень сипав сніг, а потім ввечері 27 грудня розпочався дощ, який лив всю ніч і промерзлу дорогу перетворив на ковзанку.

Зранку суміш води та снігу почала танути, вкривши місто калюжами. Комунальники з самого ранку почали розчищати дороги.

На прибирання доріг вийшли 6 працівників КП «НК ШЕУ», 19 працівників КП «Екосервіс» і 3 одиниці техніки, 16 працівників КП «НК ЖЕУ». У Козацькому, Веселому і Дніпрянах розчищали дороги три трактори і 12 працівників.

Як повідомив редакції начальник цеху озеленення КП «Екосервіс» Сергій Коваленко, вчора негода пошкодила більше 40 дерев у міському парку, на вулицях Першотравнева, Букіна, Історична, Затишна, Героїв України.

На території громади також було багато зламаних гілок і навіть дерев – гілки вкрилися льодом, і такого навантаження не витримали.

У 1 та 2-й Основі, у Райському було відключення світла. Станом на 18.00 28 грудня електропостачання відновили.

Зима продовжує випробовувати нас погодними змінами. Температура щодня коливається від мінусу на плюс і навпаки. Дороги спочатку промерзають і перетворюються на ковзанку, а після підвищення температури лід тане і заповнює проїжджу частину сумішшю води і піску, яким рятувалися від слизької дороги. Покращити ситуацію могла суміш піску та солі, але в такому випадку постраждають і колеса автівок, і взуття городян.

На цьому погодні сюрпризи не завершаться. Тому рятувальники просять водіїв утриматися від поїздок вночі у зв’язку з ускладненням погодних умов, ожеледицею.

За прогнозами синоптиків, температура повітря ближчі три доби знизиться – на стовпчику термометра буде від 3 до 8 С морозу.