Новокаховчанам повідомили, як будуть працювати заклади громадського харчування в умовах «помаранчевої» зони

З 6 жовтня Херсонщину віднесено до «помаранчевої»  зони епідемічної небезпеки, через що у закладах громадського харчування (кафе, ресторани, бари, нічні клуби, дискотеки тощо) заборонено проведення святкових заходів (корпоративи, тематичні вечірки тощо), у термін – до переходу на «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі економічного розвитку та торгівлі  виконавчого комітету територіальної громади.

Також інформуємо мешканців громади, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 року №954 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020р. і від 29 червня 2021 р.№677» (далі Постанова) на території регіонів, на яких встановлено «помаранчевий» рівень, діють ті ж самі обмежувальні заходи, які передбачено для жовтого рівня епідемічної небезпеки, але додатково на цих територіях з «помаранчевим» рівнем запроваджуються:

  • посилені заходи контролю за дотриманням встановлених обмежувальних заходів та готовністю закладів охорони здоров’я до прийому хворих на COVID-19;
  • виявлення та реєстрації осіб з підозрою на COVID-19.

Окрім цього зміни, що були внесені Постановою, насамперед, передбачають запровадження суттєвих переваг для вакцинованих громадян та регулювання дії і використання міжнародних, внутрішній та іноземних COVID – сертифікатів.

Тож вакцинуйтесь та бережіть один одного, а при перебуванні в громадських місцях (будинках, спорудах та громадському транспорті) неухильно дотримуйтесь маскового режиму, соціального дистанціювання та користуйтесь санітайзерами.