У Новій Каховці розробляють Стратегію розвитку громади на п’ятиріччя

Сьогодні, 16 липня, у Великій залі виконавчого комітету Новокаховської міської ради під керівництвом заступника міського голови Леоніда Чурсинова відбулася робоча нарада з питання розробки плану заходів з реалізації в 2021-2026рр “Стратегії розвитку територіальної громади”.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

На нараду були запрошені заступник міського голови Сергій Хоменко, керуючий справами виконавчого комітету Віталій Кубатко, керівники або представники відділів та управлінь  міської ради, комунальних підприємств, представники старостинських округів Новокаховської територіальної громади.

“Ті пропозиції, які були внесені підрозділами виконкому і комунальними підприємствами до плану заходів Стратегії розвитку Новокаховської громади, як правило, закінчуються початком 2022 року, максимум – наступним роком. А для сталого розвитку всієї громади, від міста Нова Каховка до Обривок нам потрібно мати детальний план заходів на перспективу”- зауважив Леонід Чурсинов.

Також заступник міського голови наголосив на тому, що розвиток громади не обмежується лише будівництвом, реконструкціями, або ремонтами, адже ми живемо в час діджиталізації і діяльність органів місцевого самоврядування має відповідати вимогам сьогодення.

Одним з пріоритетних напрямків розвитку громади було зазначено покращення якості послуг населенню, в тому числі, за допомогою цифрових технологій.

Підсумовуючи результати наради, Леонід Чурсинов дав доручення всім відповідальним особам до наступного тижня розробити та подати розгорнутий план заходів Стратегії розвитку Новокаховської громади на 2021-2026 роки за своїм напрямком діяльності для подальшого винесення на публічний розгляд та надання до опрацювання профільним депутатським комісіям.