У Новій Каховці серійний грабіжник отримав 4 роки позбавлення волі

Діяв зловмисник з напарником. На рахунку обох підозрюваних з десяток крадіжок з будинків мешканців Бериславського району Херсонщини.

В січні 2019 року поліцейські викрили чоловіків після скоєння ними чергової крадіжки у с. Веселому, повідомляє hr.npu.gov.ua. Ними виявилися двоє жителів міста Нова Каховка, віком 30 та 35 років. Обидва неодноразово судимі та наркозалежні.

Чоловіки приїжджали вранці на автобусі з Нової Каховки в Берислав та ходили по вулицях міста й навколишніх сіл в пошуках двору без собаки. Потім зловмисники перевіряли наявність людей вдома – стукали у хвіртку, кидали камінчики в вікна та кликали господарів. Якщо хтось виходив до них одразу  пропонували якусь допомогу, а потім йшли далі.

Відшукавши потрібний будинок, зловмисники віджимали металопластикові вікна, обшукували кімнати та забирали гроші, ювелірні прикраси, мобільні телефони, фотоапарати, планшети та ноутбуки. Гроші потерпілих вони одразу витрачали на наркотики та алкоголь, а коштовності та побутову техніку продавали через знайомих.

Зловмисників вдалося затримати приблизно через годину після вчинення ними чергової крадіжки. Завдяки пильним жителям села працівники Бериславського відділу поліції дізналися напрямок, у якому втекли підозрювані. Їх знайшли у плавнях неподалік межі з містом Каховка, де вони ховалися з викраденими речами.

Наразі суд обрав одному із підозрюваних вирок і відправив обвинуваченого на 4 роки за грати.