У Новій Каховці щеплення від COVID-19 вже отримали близько 300 освітян

Два дні підряд у Новокаховській ОТГ, що на Херсонщині, щеплюють від COVID-19 працівників освітньої сфери та медиків 1-2 етапу Дорожньої карти вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона зазначила, що в середу мобільна бригада Центру використала 120 доз вакцини Pfizer, а в четвер – 190. Більшись вакцинованих  – педагогічні працівники вишів міста та освітяни середніх шкіл, які добровільно погодились зробити щеплення. Також вакцинувався медичний персонал, який не зміг зробити щеплення раніше.

Керівництво КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” забезпечило щоденне отримання вакцини на складі в Херсоні і проведення вакцинації впродовж дня.

Сьогодні мобільна бригада отримала 200 доз вакцини і вирушила до Каланчака, де також вакцинуватимуть освітян та медиків.

Як повідомили в Департаменті здоров’я Херсонської ОДА, всього область отримала 5850 доз вакцини Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

За кожним щепленим першою дозою Comirnaty зарезервована друга доза вакцини, яка буде зроблена пацієнтам через три тижні.