У Новій Каховці школярам підготували виставку нових книжок для літнього читання

Для всіх школярів, захоплених читанням, в дитячому відділі Новокаховської міської бібліотеки №2, що на Херсонщині, підготували виставки, які вже впродовж місяця популяризують вітчизняну та зарубіжну літературу.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

Літо – це пора канікул, відпочинку розваг та веселощів. Влітку діти відпочивають від школи, але зовсім не від книги та бібліотеки! Вони вміють неперевершено поєднувати приємне з корисним і відвідування бібліотеки вміло перетворюють в захопливу гру-відпочинок. Під час вибору книги, встигають повеселитися, помалювати, поспілкуватися за настільними іграми, знайти нових друзів, і навіть подарувати свої книги, як це зробила волонтер Бараболя Поліна та інші читачі.

Визначитися з вибором книг для відпочинку допоможе виставка-рекомендація

«Літня фішка – нова, модна, потрібна книжка!». На полицях представлені нещодавно отримані книги сучасних письменників, нові твори вже улюблених авторів, стара добра класика, які також допоможуть у виконанні завдання з позакласного читання, яке діти отримали в школі.

А виставка «Енциклопедичний бум!» пропонує літературу пізнавального характеру, що відкриває таємниці Всесвіту та дарує знання, які обов’язково знадобляться дітям у дорослому житті. Хочете отримати знання цікаво і ненав’язливо? Гортайте сторінки яскравих, розумних, насичених різноманітною інформацією енциклопедій. У бібліотеці їх вдосталь на будь-який смак!

Не будемо багато говорити про те, наскільки важливо читати, краще запросимо кожного, чиє серце прагне до нових знань та відкриттів, до міської бібліотеки№2 ознайомитися з книгами та обрати для себе найцікавіші! Нехай це літо запам’ятається яскравими и барвистими враженнями від прочитаних творів!