У Новій Каховці шукають оцінювачів комунального майна

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради Херсонщини оголосив конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єктів міської комунальної власності, що включені до Програми приватизації за рішеннями міської ради від 15.10.2020 року № 3215, 3216, повідомляє Online НК.

Оцінці підлягатимуть наступні об’єкти:

  • Нежитлова будівля загальною площею 26,9 кв.м, розташована за адресою: м. Нова Каховка, смт Дніпряни, вул. Наддніпрянська,230-в, що обліковується на балансі управління комунального майна, інфраструктури старостинських округів. Залишкова вартість будівлі станом на 01.10.2020 року складає 687,25 гривень.
  • Частина будівлі громадсько-торгівельного центру загальною площею 65,3 кв.м, що розташована за адресою: м. Нова Каховка, просп. Перемоги,18, що обліковується на балансі КП «Торгівельний центр». Залишкова вартість об’єкта станом на 01.10.2020 року складає 13954,00 гривні.
  • Частина будівлі громадсько-торгівельного центру загальною площею 187,1 кв.м, що розташована за адресою: м. Нова Каховка, просп. Перемоги,18, що обліковується на балансі КП «Торгівельний центр». Залишкова вартість об’єкта станом на 01.10.2020 року складає 39981,00 гривень.

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконкому конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать:

  • заява відповідної форми на участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності;
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його кваліфікації, досвіду роботи претендента та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у штатному складі та додатково залучаються ним до незалежної оцінки майна).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт у календарних днях.

Конкурсну документацію слід подавати до загального відділу виконкому (кабінет №218) до 20 листопада 2020 року.

Конкурс буде проведено 23 листопада 2020 року о 14 годині за адресою: м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, 23, каб.307.

За довідками звертатися до кабінету №111 виконкому або за телефоном 4-21-48.