У Новій Каховці соціальні працівники допомогли безхатченці спробувати розпочати нове життя

Робота Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради, що на Херсонщині, організована саме для того, щоб піклуватися й дбати про людей, які найбільш потребують допомоги, повідомляє Online НК.

Неодноразово в роботі фахівців центру постає питання подальшого проживання людей, які за певних обставин залишилися без даху над головою і потрапили до лікарні. Медичні працівники завжди прийдуть на допомогу – нагодують, полікують, але ж у лікарні проживати ці люди постійно не можуть.

Нещодавно до територіального центру надійшов телефонний дзвінок від старшої медичної сестри кардіологічного відділення Новокаховської ЦМЛ, яка повідомила, що в них у відділенні знаходиться хвора – Бірюкова Олена Вікторівна, 1975 року народження, і необхідно вирішити питання притулку для неї, тому що вона не має ні житла, ні документів.

Так склалося життя, що Олена народилася в Росії, там була сім’я – чоловік, двоє діток, але доля занесла її на Україну. Майже 12 років вона жила й працювала на Херсонщині, заробляла на прожиття на польових роботах. Народила тут сина, якого виховує батько, але за певних причин вони зовсім не спілкуються. Мабуть, всі негаразди від неправильного способу життя та ще й тяжка праця погіршили стан здоров’я жінці…

У місті Херсоні функціонує Центр «Надія» для бездомних і звільнених із місць позбавлення волі. Директор Центру Валентин Лапицький погодився прийняти на тимчасове проживання Олену. Завідувачем відділення територіального центру було організовано збір необхідних речей для жінки, придбано квиток на автобус до Херсона. Другого липня Бірюкову Олену Вікторівну відправлено до Центру «Надія». Сподіваємося, що у неї все складеться.

Як добре, що є небайдужі люди, які нагодують, прихистять і пробудять віру в краще майбутнє.