У Новій Каховці соціальні працівники допоможуть одиноким громадянам оформити житлову субсидію

У Новій Каховці фахівці управління праці та соціального захисту населення міської ради провели зустрічі з колективом Новокаховського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щодо питань призначення населенню житлових субсидій в опалювальний сезон 2021-2022 рр.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні праці та соціального захисту населення.

Начальник відділу грошових виплат і компенсацій Неллі Плохотнюк та головний спеціаліст Ольга Жувага ознайомили працівників територіального центру з умовами призначення житлових субсидій в опалювальний період з жовтня 2021 р. по квітень 2022 р.

Надані чисельні роз’яснення про те, кому необхідно звернутися для призначення субсидії, за яких обставин в призначенні допомоги буде відмовлено, як правильно заповнити  заяву і декларацію для призначення субсидії, як буде проводитися розрахунок розміру субсидії  тощо.

Також було повідомлено, що з травня 2021 р. виплата призначеної субсидії проводиться виключно в готівковій формі: через банківські установи або поштові відділення АТ «Укрпошта».

Під час заходу увагу присутніх акцентовано, що для нарахування житлової субсидії в опалювальний сезон 2021-2022 років громадянам, які отримували допомогу у травні-вересні 2021 р., а також тим, кому вона була призначена в сумі 0,00 грн.  повторно звертатися у жовтні 2021 року не потрібно. Розрахунок субсидії буде проведено УПСЗН самостійно, без додаткового звернення громадян.