Соціальні працівники привітали новокаховчанку із 92-річчям

У Новій Каховці директор територіального центру соціального обслуговування Людмила Логвінова разом із завідувачкою відділення Наталією Лобановською привітали із 92-річчям Гейду Тетяну Олександрівну та вручили іменинниці квіти і продуктовий набір, повідомляє Online НК.

Незважаючи на такий поважний вік, Тетяна Олександрівна зберегла ясність пам’яті та мудрість, завжди усміхнена і привітна, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю.

Народилася Тетяна Олександрівна 16 вересня 1929 року в Харківській області, Куп’янського району, с. Дісковка. Закінчила 4 класи. Добре пам’ятає, коли настала війна, адже їй на той час уже виповнилося 11 років. Навчалась у ФЗУ при Харківському тракторному заводі, після навчання отримала кваліфікацію токаря й пішла працювати на завод. Сім’я Тетяни Олександрівни на той час була багатодітна – шість дітей і батьки. У 1951 році поїхала до Казахстану, куди переїхали її батьки, а згодом і на Херсонщину, де вже було розгорнуто будівництво Каховської ГЕС.

У Новій Каховці Тетяна Олександрівна на електромашзаводі пропрацювала 35 років до пенсійного віку.

Особисте життя Тетяни Олександрівни якось не склалося, тяжко їй говорити на цю тему. Дитина її після народження померла ще в лікарні, а чоловік взагалі виїхав потім в інше місто.

Перебуваючи на пенсії, жінка вирішила піти працювати до Андріївського храму, працює і по сей день – роботу виконує різну, по своїй можливості та стану здоров’я. У місті Нова Каховка в Тетяни Олександрівни проживає рідний брат – Гейда Микола Олександрович, 1936 р.н. із своєю донькою, яка постійно піклується про свою тітку. Ще є найменший брат – Володимир, 1947 р.н., який проживає в Росії.

В територіальному центрі Тетяна Олександрівна знаходиться на обслуговуванні з 2005 року та отримує соціальні послуги, як одинока особа.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Логвінова побажала Тетяні Олександрівні, щоб Господь дарував їй міцне здоров’я, аби з усмішкою, наснагою та оптимізмом зустріти ще не один день народження.