У Новій Каховці соціальні служби працюють над створенням патронатної родини

Вчора, 17 листопада, у Новокаховському міськвиконкомі відбулась співбесіда замовника послуги патронату та потенційних надавачів у особі кандидата у патронатні вихователі та його помічника.

Про це редакції Online НК повідомили у міському центрі соціальних служб.

Зустріч відбулась під головуванням заступника міського голови Володимира Арнаута.

Попередньо родина кандидатів опанувала програму підготовки у патронатні вихователі, навчання за якою відбулося протягом вересня-жовтня поточного року, та отримала позитивні рекомендації від тренерів, які проводили семінари.

В ході засідання головний спеціаліст Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для присутніх представників суб’єктів із соціальної роботи, які орієнтовані саме на виховання дітей у сім’ї та запобігання влаштування їх до державних інституцій, в повній мірі доніс інформацію щодо вищезазначеної родини.

На закінчення зустрічі було визначено спільні дії щодо функціонування на території Новокаховської міської територіальної громади родини патронатних вихователів.

Наступним кроком в цьому процесі стане створення та навчання міждисциплінарної команди спеціалістів, дотичних до надання послуги патронату над дитиною.