У Новій Каховці соцпрацівники доглядають за самотніми людьми похилого віку

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради, що на Херсонщині, допомагає людям похилого віку, які не можуть самотужки організувати свій побут і дозвілля.

Про будні соціальних працівників редакції Online Нова Каховка розповіла керівник Центру Людмила Логвінова.

Бути поруч із громадянами похилого віку, особами з інвалідністю, знати їхні конкретні потреби і всіляко допомагати, зробити життя громадян краще – саме у цьому вбачає своє гуманне покликання колектив працівників територіального центру.

Крім надання соціальних послуг, громадяни, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі можуть скористатися перукарськими послугами, які надає кваліфікований перукар відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – Валентина Алікіна, майстер своєї справи. Вона має особистий підхід до кожного громадянина похилого віку або особи з інвалідністю.

Валентина вміє організувати свою роботу так, що ніхто не залишиться без уваги і працює не лише в місті, але на всій території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади. Наш перукар надає послуги із стрижки та фарбування волосся. У разі необхідності послуги перукаря надаються вдома. Перукарське мистецтво – це мистецтво дарувати радість та позитивні емоції.

Право на отримання перукарських соціальних послуг у територіальному центрі мають громадяни похилого віку, особи з інвалідністю.

При відділенні діє банк б/у одягу та взуття, який постійно поповнюється завдяки мешканцям Новокаховської міської територіальної громади. Малозабезпечені, одинокі громадяни похилого віку, бездомні громадяни звертаються за допомогою, хто не має можливості у придбанні нових речей.

Бажаючі скористатись або поповнити банк одягу можуть звернутись за адресою: вул. Історична, 52, тел. 4-34-44.