У Новій Каховці за підтримки депутата міської ради вирішили побутову проблему людини похилого віку

У Новій Каховці спільними зусиллями соціальних працівників та депутата міської ради вирішено питання щодо надання соціальних послуг вдома особі похилого віку, що потребувала постійного стороннього нагляду.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі розповіли журналісти КП «Новокаховська міська радіорганізація», повідомляє Online НК.

Мешканці будинку з проспекту Дніпровський, 55 звернулись до депутата Новокаховської міської ради Віталія Задирка і просили вирішити складну ситуацію в житті сусіда – літнього чоловіка, який потребує постійного стороннього догляду.

Серед інших форм роботи депутатів міської ради є розгляд звернень громадян та допомога у їх вирішенні. Особливо це стосується осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують постійної сторонньої допомоги. Це дозволяє бути ближчим до проблем людей виборчого округу.

Минулого тижня депутат Віталій Задирко спільно із фахівцем з соціальної допомоги територіального центру надання соціальних послуг здійснив обстеження умов проживання громадянина 1937 р.н., що мешкає на проспекті Дніпровський, 55. Під час відвідування з’ясувалась необхідність забезпечення людини постійним стороннім доглядом.

Фахівець запропонувала оформити чоловіка до відділення соціальної допомоги вдома територіального центру. Але, враховуючи його важкий стан здоров’я, з боку рідних було вирішено питання цілодобового догляду.

Директор територіального центру Людмила Логвінова висловлює вдячність депутату міської ради Віталію Задирку (фракція во «Бітьківщина») за оперативне і своєчасне реагування на проблему виборця та його родини.