У Новій Каховці розпочалась підготовка до призначення житлових субсидій на опалювальний сезон

У Новій Каховці управління праці та соціального захисту населення тергромади звернулось до голів ОСББ та ЖБК щодо надання актів обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж.

Це робиться у межах підготовки до призначення житлових субсидій на опалювальний сезон, повідомляє Online НК.

З жовтня 2021 р. розпочнеться призначення житлових субсидій на опалювальний сезон. Відповідно до вимог п.8 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженного постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. № 848, якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого опалення (теплопостачання) і громадяни для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади, для розрахунку розміру житлових субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення.

Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та акту обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Для забезпечення своєчасного призначення житлової субсидії на опалювальний сезон 2021-2022 рр. малозабезпеченим мешканцям Новокаховської міської територіальної громади просимо в термін до 20 вересня 2021 р. надати до УПСЗН акти обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення (вул.Історична, 18, м.Нова Каховка), тел.(05549) 5 48 55, (095) 674 64 47.